Hazai és nemzetközi workshopok, szakmai előadások

Jelentősebb nemzetközi workshopok

2016 Modular systems. Előadás és workshop, ISIA Faenza, Olaszország
2012 Shaping hats. Előadás és workshop University of Maribor, Szlovénia
2011 Trend and style collages. Előadás és "Drapery" workshop, University of Maribor, Szlovénia
2010 X. Design Workshopon témavezetőként, 4 hallgatóval részvétel, a BME "Campus public space" elnevezésű nemzetközi versenyen

Főbb hazai és nemzetközi szakmai előadások

2014 Magyar formatervezői képzés lehetőségei és kihívásai az Óbudai Egyetemen. Kortárs Magyar Formatervezés konferencia. Iparművészeti Múzeum, Budapest
2013 Terméktervezés oktatása az Óbudai Egyetemen. MMA konferencia, Kardosfa
2012 Új irányok a terméktervezésben. Textil-ruha-bőr Jubileumi Konferencia és Alumni Fórum. Óbudai Egyetem.
2011 Drapery studies using geometrical forms. HTW Berlin, University of Applied Sciences
2010 Innovations in Institute of Design. ISIA Faenza
1999 A divatillusztráció története. Országos Divattörténeti Verseny és Konferencia, Dunaújváros.
1998 Az üzleti élet megjelenési trendje. Vállalkozó nők a divat világában konferencia és nemzetközi üzleti találkozó, Gödöllő.
1997 "Divat- Stílus- Építészet", kerekasztal-résztvevő, Gödöllői Királyi kastély.
1997 Öltözködés és Divat, "Magánterület", Duna TV.
1991-93 Successes in Education, Brighton University, Anglia.
1991-93 Innovation in Fashion Design, École nationale supérieure des Arts Décoratifs (EnsAD), Párizs, Franciaország.